FK Meteor 98

Rozpis zápasů

 PODZIM 2011/2012  Česká liga B  U - 14   
           
kolo den : datum : čas : utkání : místo  :
2. so 20.8. 12:00 Meteor Praha - Dukla Praha Štěpničná ( tráva/UMT )
3. so 27.8. 11:45 Junior Děčín - Meteor Praha Máchovka
4. ne 4.9. 12:00 Meteor Praha - Admira Praha Štěpničná ( tráva/UMT )
5. so 10.9. 11:45 Baník Most - Meteor Praha TCM Albrechtická
6. ne 18.9. 12:00 Meteor Praha - FK Ústí n./L. Štěpničná ( tráva/UMT )
7. ne 25.9. 11:45 SK Kladno - Meteor Praha Rozdělov
1. st 28.9. 12:45 FKTeplice - Meteor Praha Bystřany
8. ne 2.10. 12:00 Meteor Praha - FAŠV Varnsdorf Štěpničná ( tráva/UMT )
9. ne 9.10. 11:45 Rakovník - Meteor Praha Rakovník
10. ne 16.10. 12:00 Meteor Praha - Viktorie Žižkov Štěpničná ( tráva/UMT )
11. ne 23.10. 11:45 Baník Sokolov- Meteor Praha UMT
12. ne 30.10. 12:00 Meteor Praha - Karlovy Vary Štěpničná ( tráva/UMT )
13. so 5.11. 11:45 Slavia Praha - Meteor Praha Eden

kolo den datum čas utkání místo
15 ne 20.3. 11.45 Teplice B - Meteor 1. FC Dubí
16 ne 27.3. 12.00 Meteor - Boh.1905 B Štěpničná
17 so 2.4. 11.45 Děčín - Meteor Měst.Stad.UMT
18 ne 10.4. 12.00 Meteor - Most B Štěpničná
19 ne  17.4. 12.00 Junior - Meteor UMT
20 čt 21.4. 12.00 Meteor - Podolí Štěpničná
21 ne 1.5. 11.45 Kladno B - Meteor Rozdělov
22 so 7.5. 12.00 Meteor - Rakovník Štěpničná
23 so 14.5. 11.45 Ústí n/L - Meteor UMT
24 so 21.5. 12.00 Meteor - Roudnice Štěpničná
25 so 28.5. 11.45 Neratovice - Meteor T
26 ne 5.6. 12.00 Meteor - K. Vary Štěpničná
14 so 11.6. 12.00 Meteor - Sokolov Štěpničná
Utkání 2. kola
  So 14.08. 11:45   FK Junior Děčín - Karlovy Vary      
více >
 
 
  So 14.08. 11:45   Ústí nad Labem - Slavoj Podolí      
více >
 
 
  So 14.08. 11:45   Neratovice - Baník Most B      
více >
 
 
  So 14.08. 12:00   Junior Praha - SK Roudnice      
více >
 
 
  Ne 15.08. 11:45   Kladno B - SK Rakovník      
více >
 
 
  Ne 15.08. 11:45   Baník Sokolov - Bohemians 1905 B      
více >
 
 
  Ne 15.08. 12:00   Meteor Praha - Teplice B      
více >
 
 
 
Utkání 3. kola
  So 21.08. 11:15   SK Rakovník - Ústí nad Labem      
více >
 
 
  So 21.08. 11:45   Teplice B - FK Junior Děčín      
více >
 
 
  So 21.08. 12:00   Bohemians 1905 B - Meteor Praha      
více >
 
 
  Ne 22.08. 11:45   Slavoj Podolí - Neratovice      
více >
 
 
  Ne 22.08. 11:45   Karlovy Vary - Junior Praha      
více >
 
 
  Ne 22.08. 12:00   Baník Most B - Baník Sokolov      
více >
 
 
  Ne 22.08. 12:00   SK Roudnice - Kladno B      
více >
 
 
 
Utkání 4. kola
  So 28.08. 11:45   Ústí nad Labem - SK Roudnice      
více >
 
 
  So 28.08. 11:45   Neratovice - SK Rakovník      
více >
 
 
  So 28.08. 12:00   Junior Praha - Teplice B      
více >
 
 
  So 28.08. 12:00   Bohemians 1905 B - Baník Most B      
více >
 
 
  Ne 29.08. 11:45   Kladno B - Karlovy Vary      
více >
 
 
  Ne 29.08. 11:45   Baník Sokolov - Slavoj Podolí      
více >
 
 
  Ne 29.08. 12:00   Meteor Praha - FK Junior Děčín      
více >
 
 
 
Utkání 5. kola
  So 04.09. 11:15   SK Rakovník - Baník Sokolov      
více >
 
 
  So 04.09. 11:45   Teplice B - Kladno B      
více >
 
 
  So 04.09. 11:45   FK Junior Děčín - Junior Praha      
více >
 
 
  Ne 05.09. 11:45   Slavoj Podolí - Bohemians 1905 B      
více >
 
 
  Ne 05.09. 11:45   Karlovy Vary - Ústí nad Labem      
více >
 
 
  Ne 05.09. 12:00   Baník Most B - Meteor Praha      
více >
 
 
  Ne 05.09. 12:00   SK Roudnice - Neratovice      
více >
 
 
 
Utkání 6. kola
  So 11.09. 11:45   Neratovice - Karlovy Vary      
více >
 
 
  So 11.09. 12:00   Meteor Praha - Junior Praha      
více >
 
 
  So 11.09. 12:00   Bohemians 1905 B - SK Rakovník      
více >
 
 
  Ne 12.09. 11:45   Kladno B - FK Junior Děčín      
více >
 
 
  Ne 12.09. 11:45   Ústí nad Labem - Teplice B      
více >
 
 
  Ne 12.09. 11:45   Baník Sokolov - SK Roudnice      
více >
 
 
  Ne 12.09. 12:00   Baník Most B - Slavoj Podolí      
více >
 
 
 
Utkání 7. kola
  So 18.09. 11:15   SK Rakovník - Baník Most B      
více >
 
 
  So 18.09. 11:45   Teplice B - Neratovice      
více >
 
 
  So 18.09. 11:45   FK Junior Děčín - Ústí nad Labem      
více >
 
 
  Ne 19.09. 11:45   Slavoj Podolí - Meteor Praha      
více >
 
 
  Ne 19.09. 11:45   Karlovy Vary - Baník Sokolov      
více >
 
 
  Ne 19.09. 12:00   SK Roudnice - Bohemians 1905 B      
více >
 
 
  Ne 19.09. 12:00   Junior Praha - Kladno B      
více >
 
 
 
Utkání 8. kola
  So 25.09. 11:45   Neratovice - FK Junior Děčín      
více >
 
 
  So 25.09. 12:00   Meteor Praha - Kladno B      
více >
 
 
  So 25.09. 12:00   Bohemians 1905 B - Karlovy Vary      
více >
 
 
  Ne 26.09. 11:45   Ústí nad Labem - Junior Praha      
více >
 
 
  Ne 26.09. 11:45   Baník Sokolov - Teplice B      
více >
 
 
  Ne 26.09. 11:45   Slavoj Podolí - SK Rakovník      
více >
 
 
  Ne 26.09. 12:00   Baník Most B - SK Roudnice      
více >
 
 
 
Utkání 9. kola
  So 02.10. 11:15   SK Rakovník - Meteor Praha      
více >
 
 
  So 02.10. 11:45   Teplice B - Bohemians 1905 B      
více >
 
 
  So 02.10. 11:45   FK Junior Děčín - Baník Sokolov      
více >
 
 
  Ne 03.10. 11:45   Karlovy Vary - Baník Most B      
více >
 
 
  Ne 03.10. 11:45   Kladno B - Ústí nad Labem      
více >
 
 
  Ne 03.10. 12:00   SK Roudnice - Slavoj Podolí      
více >
 
 
  Ne 03.10. 12:00   Junior Praha - Neratovice      
více >
 
 
 
Utkání 10. kola
  So 09.10. 11:15   SK Rakovník - SK Roudnice      
více >
 
 
  So 09.10. 11:45   Neratovice - Kladno B      
více >
 
 
  So 09.10. 12:00   Bohemians 1905 B - FK Junior Děčín      
více >
 
 
  Ne 10.10. 11:45   Baník Sokolov - Junior Praha      
více >
 
 
  Ne 10.10. 11:45   Slavoj Podolí - Karlovy Vary      
více >
 
 
  Ne 10.10. 12:00   Meteor Praha - Ústí nad Labem      
více >
 
 
  Ne 10.10. 12:00   Baník Most B - Teplice B      
více >
 
 
 
Utkání 11. kola
  So 16.10. 11:15   Ústí nad Labem - Neratovice      
více >
 
 
  So 16.10. 11:45   Teplice B - Slavoj Podolí      
více >
 
 
  So 16.10. 11:45   FK Junior Děčín - Baník Most B      
více >
 
 
  Ne 17.10. 11:45   Karlovy Vary - SK Rakovník      
více >
 
 
  Ne 17.10. 11:45   Kladno B - Baník Sokolov      
více >
 
 
  Ne 17.10. 12:00   SK Roudnice - Meteor Praha      
více >
 
 
  Ne 17.10. 12:00   Junior Praha - Bohemians 1905 B      
více >
 
 
 
Utkání 12. kola
  So 23.10. 11:15   SK Rakovník - Teplice B      
více >
 
 
  So 23.10. 11:30   Meteor Praha - Neratovice      
více >
 
 
  So 23.10. 12:00   Bohemians 1905 B - Kladno B      
více >
 
 
  Ne 24.10. 11:45   Baník Sokolov - Ústí nad Labem      
více >
 
 
  Ne 24.10. 11:45   Slavoj Podolí - FK Junior Děčín      
více >
 
 
  Ne 24.10. 12:00   Baník Most B - Junior Praha      
více >
 
 
  Ne 24.10. 12:00   SK Roudnice - Karlovy Vary      
více >
 
 
 
Utkání 13. kola
  So 30.10. 11:45   Teplice B - SK Roudnice      
více >
 
 
  So 30.10. 11:45   FK Junior Děčín - SK Rakovník      
více >
 
 
  So 30.10. 11:45   Ústí nad Labem - Bohemians 1905 B      
více >
 
 
  So 30.10. 11:45   Neratovice - Baník Sokolov      
více >
 
 
  Ne 31.10. 11:45   Karlovy Vary - Meteor Praha      
více >
 
 
  Ne 31.10. 11:45   Kladno B - Baník Most B      
více >
 
 
  Ne 31.10. 12:00   Junior Praha - Slavoj Podolí      
více >
 
 
 
Utkání 1. kola
  So 06.11. 00:00   Baník Sokolov - Meteor Praha      
více >
 
 
  So 06.11. 00:00   Bohemians 1905 B - Neratovice      
více >
 
 
  So 06.11. 00:00   Baník Most B - Ústí nad Labem      
více >
 
 
  So 06.11. 00:00   Slavoj Podolí - Kladno B      
více >
 
 
  So 06.11. 00:00   SK Rakovník - Junior Praha      
více >
 
 
  So 06.11. 00:00   SK Roudnice - FK Junior Děčín      
více >
 
 
  So 06.11. 00:00   Karlovy Vary - Teplice B      
více >
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.