ZIMNÍ LIGA

DRUHÝ ZÁPAS - RAKOVNÍK

Meteor x Rakovník 2:0  branky: David Sova 2x ...

Zimní liga- soupeř Rakovník

Druhý zápas nás navštívil nám dobře známý divizní soupeř Rakovník. Byla to vůbec poslední akce v tomto roce. Samozřejmě jsme si nechtěli kazit radost před vánočními svátky a tak pokyny byly jasné. Získat tři body a užít si fotbalu. Na zápas jsem vzal úplně všechny. I ty co naskočili přímo z marodky. Dohromady 16 hráčů. Z toho dva brankáře. Zápas byl aktivní z obou stran, nikdo nechtěl jenom bránit. Terén vcelku slušný, ne ideální, vzhledem k tomu, že průběžně sněžilo. Trpěla tím naše hra, ale i soupeř měl problémy. Tím, že  bylo hřiště mírně od sněhu a zamrzlé, míč měl neuvěřitelný odskok a rychlost. Některé slušně rozehrané kombinace, tak skončily za brankovou čárou nebo v autu. Přesto jsme dokázali, na rozdíl od soupeře, skórovat. Ve 13 minutě jsme šli do vedení zásluhou Davida Sovy, který je u nás v rámci zimní přípravy. Musím pochválit oba naše brankáře, kteří se snažili hodně vybíhat a tak narušovali soupeřovi protiútoky. Oba dva udrželi čisté konto a z toho plyne, že i druhé utkání zimní ligy zvládli naši borci na výbornou. Pojistku přidal opět David Sova a to ve 47 minutě utkání. Takže nakonec Meteor 2:0 Rakovník

Branky: Sova David 2

Sestava: Jan Bartoš, Patrik Klečka, Petr Urbánek, Dan Švarc, Miky Hrdina, Pavel Juraš, Jakub Panýrek, Tomáš Smetana, Tomáš Vydra, Michael Fejt, Vojta Jiroušek, Pavel Láf, Dominik Stratil, Michal Růžek, Tomáš Pivoňka, David Sova