FK Meteor 98

2010/2011

3 body za Rakovníka

Rakovník x Meteor 0:3 ... branky: 2x Tomáš Vydra, 1x Petr Urbánek (penalta)

Před odjezdem jsem měl v hlavě jen jedno. Okrást Rakovník o tři body. Zápasy venku nám vcelku vycházejí. Nevím proč, ale je to tak. Klukům jsem věřil. Prvních pár minut utkání se ocitalo v chaosu. Ne a ne míč zkrotit. Vůbec to nebylo o fotbale, ale potom? Hráči začali pozvolna přidávat a na hře to bylo znát. Více a více jsme se tlačili soupeřovi na půlku a ohrožovali jeho svatyni. V 15 minutě utkání se k sólu dostal Pavel Láf a zastavil ho až faul brankáře. Penalta!!! Kdo půjde? Bylo jasno, naposledy při penaltě skóroval Petr Urbánek a tak jsem neváhal ani tentokrát. Petr nezklamal a zavěsil. 1:0 pro Meteor. To nás probudilo. Jenže i soupeř hrozil, do poločasu jsem se chvílemi klepal a zimou to nebylo. Naštěstí pro nás se nic nestalo a tak se šlo do kabin pro nás nejtěsnějším výsledkem. Už před zápasem jsem své vedoucí hlásil, že bude padat hodně gólů a nebude to do naší brány. Probudil se Tomáš Vydra a konečně předvedl výkon hodný útočníka. Ve 36 a 42 minutě nasměroval náš tým ke třem bodům. Tři body vezeme do Prahy po slušně odehraném utkání. Dobře nám fungovala konečně i záloha. Bojovností jsme předčili soupeře a tak byla výhra odměnou. A je třeba zdůraznit, že dva góly nám nebyly uznány pro údajné postavení mimo hru. Dokonce i pomezní se za ten jeden ofsajd po zápase omlouval. Být to za jiného výsledku než 3:0 pro nás, asi bych se zbláznil. Teď, ale ty body musíme potvrdit doma proti Ústí. A to bude jiná bitva, takže válečníci pozor!

Sestava: Jan Bartoš, Petr Urbánek, Miky Hrdina, Pavel Juraš, Tomáš Pivoňka, Dan Švarc, Ondra Šindler, Michael Fejt, Jakub Panýrek, Vojta Jiroušek, Michal Růžek, Tomáš Smetana, Tomáš Vydra, Pavel Láf, Vojta Kaifer

Branky: 2 Tomáš Vydra, 1 Petr Urbánek