FK Meteor 98

2010/2011

KONEČNĚ DOMÁCÍ VÝHRA

Meteor x Neratovice Byškovice 4:0 branky: 2x Ondra Šindler, Tomáš Smetana, Vojta Jiroušek ...

Na domácím hřiště přijely Neratovice, momentálně 12 tým tabulky. Ale to nic neznamená. Zde není slabých soupeřů. Před zápasem jsem klukům zdůrazňoval, že musíme na domácí půdě konečně naplno bodovat. Z venku body vozíme, tam problém není, ale doma to poté nepotvrzujeme. Neratovice přijely ve smíšené sestavě (99 a 98). Zvedla se nám marodka a tak jsme museli trochu upravit sestavu. A dopadlo to výborně. Už v 6 minutě otevřel skóre Ondra Šindler a poslal nás do vedení. I soupeř hrozil z rychlých protiútoků a docela to nahánělo hrůzu. Pojistka a klid na kopačky přinesl druhý gól opět útočníka Šindlera, který dorážel v 16 minutě po dobře koplém rohu Toma Vydry. 2:0 a dýchalo se lépe. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Před zápasem a o půli jsem hráče motivoval odměnou za vítězné utkání a vyplatilo se. Druhá půle byla o poznání lepší a branky přibývaly. Po hodně dlouhé době se trefil malý Smetana (Smety) a zvyšoval na tři nula. Už se neopakovala chyba ze zápasu s Ústím a střídal jsem s chladnou hlavou. Poslední svíčku na dort přidal Vojta Jiroušek ve 48 minutě utkání, to už přidal 4 gól. Stav 4:0 pro nás vydržel až do konce a připisujeme si tři body na domácí půdě a šestou nulu pro brankáře. Jinak musím poděkovat dvěma hráčům z ročníku 99 a to Bobanovi a Číčovi. Ani jeden se v zápase neztratil a moc nám pomohli. Děkuji.

Meteor 4:0 Neratovice

Sestava: Patrik Klečka, Tomáš Smetana, Tomáš Vydra, Michael Fejt, Vojta Jiroušek, Dan Švarc, Pavel Láf, Tomáš Pivoňka, Vojta Kaifer, Miky Hrdina, Ondra Šindler, Pavel Juraš, Tomáš Přibyl (99), Marco Ceccarelli (99)

Branky: 2 Šindler, Smetana, Jiroušek