FK Meteor 98

2010/2011

POSLEDNÍ ZÁPAS PODZIMU

Sokolov x Meteor 3:0 ...

Nejdelší výlet máme za sebou. A to do Sokolova. O soupeři jsem nevěděl zhola nic. Ale jeho výsledky, to bylo jediné, podle čeho se to dalo odhadnout. Už počasí se nevyvedlo. Od rána pršelo a byla zima. Hrálo se na umělé trávě a špatný odtok vody způsoboval opravdu jeden velký rybník, který se na hřišti vytvořil. Ale podmínky byli pro oba stejné a začalo se hrát. Soupeř byl technicky zdatný a byla otázka času, kdy se prosadí. Chtěli jsme uhrát slušný výsledek a potvrdit, že se nám na venkovních zápasech daří. Leč opak byl pravdou. Už v sedmé minutě utkání jsme inkasovali. Soupeře jsme pořádně nevyzkoušeli, do žádné velké akce nás nepustili. Nebyl to náš den. Ve 21 minutě soupeř zvyšoval na dva nula a tento výsledek vydržel až do poločasu. Po přestávce se terén jěště zhoršil a tak i soupeř měl problém hrát svou jinak precizně technickou hru. Skore uzavřel náš hráč vlastní brankou. A ta byla výstavní. Takže suma sumárum 0:3 pro Sokolov.

Sestava: Jan Bartoš, Tomáš Smetana, Tomáš Vydra, Michael Fejt, Vojta Jiroušek, Dan Švarc, Pavel Láf, Tomáš Pivoňka, Vojta Kaifer, Miky Hrdina, Pavel Juraš, Ondra Šindler, Michal Růžek, Dominik Stratil, Patrik Klečka

Poslední komentáře
12.11.2010 20:54:26: Videosestřih ze zápasu Sokolov - Meteor na www.fkbaniksokolov98.wbs.cz v sekci zápasy.

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.