FK Meteor 98

2010/2011

VÝHRA NA PODOLÍ

Podolí x Meteor  0:4  branky: 2x Dominik Stratil, Pavel Láf, Tomáš Vydra...

Po vysoké výhře proti Junioru jsme chtěli navázat na vítěznou vlnu i proti Podolí. Pokud bychom chtěli uspět, naše odhodlání musí být o 100% silnější. Zápas se odehrál na živé trávě, kde si začínáme docela zvykat. Od prvních minut zápasu jsem kluky nabádal k agresivnímu přístupu k soupeři, nenechávat je rozehrávat a už vůbec soupeře nepouštět do kombinace. Hráči celkem slušně plnili má slova. Hra byla hodně bojovná a my se dostávali do rytmu. Udeřili jsme vcelku brzy. V 6 minutě utkání otevřel skóre Dominik Stratil a bylo to 1:0 pro Meteor. Soupeř si nevěděl rady s našimi rychlými protiútoky a nebezpečnými standardkami. Na 2:0 zvyšoval opět Stratil a to hlavou z rohového kopu. Soupeř hrozil jen sporadicky a jen minimálně to smrdělo gólovkou. To nám se dařilo a kdyby to do poločasu bylo o dva góly více nikdo by se nemohl divit. Pavel Láf byl skórování hodně blízko, to když Panýrek zatáhl míč po levé straně a připravil mu balon na zlatém podnose. Jenže míč malinko nadskočil těsně před hráčem a ten bránu přestřelil. Do poločasu se už nic neudálo a tak se šlo do kabin za stavu 2:0 pro nás. Po poločase na nás soupeř vlétl a dosti nám zatápěl. Ale přežili jsme a dostali se zase do hry. Ve 45 minutě přidal třetí branku Tomáš Vydra a víceméně bylo po zápase. Zápas si kluci pohlídali a ještě stačili udeřit jednou a zvýšit na konečných 4:0 pro nás. Opět tři body z venku, ty se cení, ale v tomto případě byly povinností. A tu kluci zvládli.

Sestava: Jan Bartoš, Patrik Klečka, Petr Urbánek, Tomáš Pivoňka, Ondra Šindler, Pavel Juraš, Michael Fejt, Jakub Panýrek, Vojta Jiroušek, Pavel Láf, Dominik Stratil, Tomáš Vydra, Tomáš Smetana, Michal Růžek

Branky: 2 Stratil Dominik, 1 Tomáš Vydra, 1 Pavel Láf