9. kolo / Česká liga žáků U 14 B /  mistrovské utkání - neděle 9.10.2011
         sraz 10:40 ( doprava individuálně ) adresa : Nábřeží T.G.Masaryka 2694/II
 SK Rakovník   vs.  FK Meteor Praha
                      výkop :11:45 hř.  SK Rakovník

1 : 2 ( 0 : 2 )
       branky :
8.min. Kaifer 0:1 , 26.min. Douděra 0:2
žk. :
40.min.Remeš, 62.min.Láf
střídáni : 52.min.Láf za Remeše,57.min.Jiroušek za Richtra,62.min.Sova za Vydru,Renda za Jelínka,Fejt za Kaifera

sestava : Lehký - Hrdina,Jelínek,Urbánek,Richter - Douděra,Remeš,Juraš,Kaifer - Melíšek,Vydra
náhradnici :  Fejt,Jiroušek,Renda,Láf,Sova,

Hodnocení :

Toto utkání jsme začali v dobrém tempu s plno hezkými kombinacemi a brankových příležitostí, které jsme gólově neproměnili až na dvě. Jednu po dobře rozehranné standartky se trefil Kefu  0:1. Druhou po pěkné Meldově kolmicí mezi obránci na Doudiho,kterou bez za váhání proměnil  a zvýšil na 0:2 .

Po přestávce kdy jsme kluky pochválili a nabádali, aby pokračovali ve stejném nasazení jak v prvním poločase. Ale kluci se asi po návratu na hřiště uchlácholili z dobře od vedené práce z prvního poločasu, takže se nám nemusí nic stát a soupeř nás nechá hrát bez na sazení, tak se spletli. Protože hned od začátku druhého poločasu na nás domácí vlétli a dostali pod tlak a  mi jsme se s toho nemohli v klidu dostat.Tak jsme kupili chybu za chybou a soupeř vycítil šanci nám to znepříjemnit a také se stalo i když jsme tam měli tří  slušné šance se uklidnit,ale už jsme neměli takový klid v koncovce na pojišťující branku. ,,A jak se říká nedáš, dostaneš.´´ Se  potvrdilo i když nerad tak si to domácí zasloužili za dobře odehranou druhou půli a také se jim to podařilo 8.min.před koncem snížit na konečných 1:2  Tímto musí poděkovat soupeři za dobře odehranou druhou půli i s pomocí naší nekoncentrací v druhém poločase.

Hodnocení soupeře :

V 8.minutě odstavil hostující hráč při centrovaném trestném kopu ve vápně Krupičku a propadlý balon uklidili zeleno-bílí do brány - 0:1. Domácí nesložili zbraně, ale útočným akcím chyběla lepší souhra, průniky Galii i Mužíka byly příliš individuální a obránci je dokázali odvracet. Až na ten ve 23.minutě, kdy postupoval po kolmici Lukáše Hamouze sám na brankáře Mužík, ale zvolil přehození, bohužel i branky. Ve 27. vybídl po bleskové akci křížnou přihrávkou nejlepší hráč soupeře Melíšek nabíhajícího záložníka - 0:2.

po přestávce se hrálo nahoru - dolů. V 62.minutě udeřilo konečně z kopačky Galii, jenž utekl po kolmici Ludvíka a prosadil se přes gólmana - 1:2. Domácí zpřesnili přihrávky a vystupňovali svůj tlak. Především aktivita Pfejfera dostávala Meteor do potíží, z nichž pramenily fauly a následné trestné kopy. V 67. otřel jeden z nich Lukáš Hamouz o břevno, o minutu později poslal míč z opačné strany Krupička těsně nad.

Výsledek jsme ztratili v první půli, kdy jsme nehráli fotbal, zbavovali se míče, inkasovali a nedokázali proměnit velkou šanci!