FK Meteor 98

Turnaje

Turnaj Milovice 19.2.2012

V neděli 19.2.2012 se náš tým zúčastníl halového turnaje v Milovicích u Prahy

                     adresa :   Hala Milovice , Sportovní 588
                         Povrch v hale je UMT 3. generace

Sestavy  : Lehký - Renda,Sova,Melíšek,Podlena (Juraš po prvním utkání pro zranění nedohrál turnaj)                 Láf,Richter,Smetana,Kaifer

Výsledky : Meteor vs. Beroun     4:2 branky : Melíšek,Sova,Podlena,Richter

                    Meteor vs. Roudnice 4:1 branky : 2x Podlena,Kaifer,Láf

                    Boletice vs. Meteor   2:6 branky : 3x Kaifer,2x Podlena,Richter

                    Loučeň vs. Meteor    1:7 branky : 3x Melíšek,2x Podlena,Smetana,Richter

                    Meteor vs. Admira    8:3 branky : 2x Melíšek,2x Podlena,Kaifer,Sova,Renda,Láf

u místění : 1. FK Meteor Praha, 2. SK Roudnice n/L, 3. FK Admira Praha

                     4. ČLU Beroun, 5. Boletice , 6. Loučeň

      Nejlepší hráč :     Patrik Podlena( FK Meteor )

      Nejlepší střelec : Faust ( SK Roudnice )

      Nejlepší branakář : ( FK Admira )

Všichni tří hráči dostali kromě sošky i zájezd na zápas Ligy Mistrů  Inter Milan vs. Olympique Marseille

Hodnocení :
Děkuji všem hráčům za předvedený výkon,který Vás dovedl na 1.Místo v turnaji.
Blahopřejí
Trenér + realizační tým
              Časový Harmonogram turnaje 
  neděle 19.2.2012         ODPOLEDNÍ        MILOVICE 1998
číslo          
utkání  začátek    konec          SOUPEŘ          SOUPEŘ VÝSLEDEK
    1.    14:00    14:14          BOLETICE  FK ADMIRA PRAHA  
    2.    14:16    14:30          LOUČEŇ  SK ROUDNICE N/L  
    3.    14:32    14:46 FK METEOR PRAHA     ČLU BEROUN  4:2
    4.    14:48    15:02          BOLETICE          LOUČEŇ  
    5.    15:04    15:18 FK METEOR PRAHA  SK ROUDNICE N/L  4:1
    6.    15:20    15:34   ČLU BEROUN  FK ADMIRA PRAHA  
    7.    15:36    15:50          BOLETICE FK METEOR PRAHA  2:6
    8.    15:52    16:06          LOUČEŇ  FK ADMIRA PRAHA  
    9.    16:08    16:22   ČLU BEROUN  SK ROUDNICE N/L  
  10.    16:24    16:38          LOUČEŇ FK METEOR PRAHA  1:7
  11.    16:40    16:54          BOLETICE   ČLU BEROUN  
  12.    17:56    17:10  SK ROUDNICE N/L  FK ADMIRA PRAHA  
  13.    17:12    17:26          LOUČEŇ   ČLU BEROUN  
  14.    17:28    17:42 FK METEOR PRAHA  FK ADMIRA PRAHA  8:3
  15.    17:44    17:58  SK ROUDNICE N/L       BOLETICE    
     18:05    18:20                  VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ  
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.