FK Meteor 98

2011/2012

NOMINACE

10. kolo / Česká liga žáků U 14 B /  mistrovské utkání - 16.10.2011
         sraz 10:50 Štěpnična výkop: 12:00
 FK Meteor Praha   vs.  FK Viktorka Žížkov
                      výkop :12:00 hř.  Štěpnična   
                           
                                              2 : 1 ( 1 : 0 )
       branky :
2.min.Vydra 1:0, 42.min. Douděra 2:0
                             48.min. 2:1

střídáni : Bez

Karty : za domácí -čk: 60.min. Urbánek
            za hosté   -žk:  Benda, čk: 60.min.- Kubelka

              
Sestava : Lehký - Urbánek,Richter,Sova,Hrdina - Douděra,Juraš,Kaifer,Klečka - Vydra,Láf
nahradníci : Renda,Červ,Bartoš


Hodnocení :

Vážení příznivci dnešního utkání. Omlouváme se za dnešního soupeře a počínaje trenérem a rodičů za  chování  co předvedli , které nepatří  na hřiště a to ještě u mládeže. A jestli  se někdo o píra na fair play  tak se podívejte sami na sebe co jste předvedli. Určitě to nebylo fair play? Co?

Jinak  teď se vrátíme samotnému utkání.  Do tohoto utkání  jsme v stopili neočekávaně dobře, když jsme se dostali  ve 2.minutě do vedení po chybě hostujícího brankáře a důrazu  Vydryse jsme se ujali   vedení  1:0. I když soupeř měl pár slibných šancí na vstřelení branky ale neměli dost času a klidu v koncovce i s pomocí naších bránicích hráčů, kteří v poslední  chvíli odkopli míč do zázemí a zbránili tak vstřelení kontaktní branky. Ale nemůžu opomenout, i mi jsme tam měli tří slušné šance na zvýšení  skóre. Takže i tímto výsledkem skončil  první  poločas.

Do druhého poločasu jsme klukům řekli, aby pokračovali v nasazení a pokusili se vstřelit  druhou branku. I v tomto duchu jsme vstoupili do druhého poločasu a během 42.minuty po rychlém průniku polevé straně Klečkou a centrem do vápna se míč dostal na zadní tyč soupeřovy branky, který se odrazil k nohám nabíhajícímu Douděrovi  z druhé vlny a nekompromisně prostřeli pod padající brankářem  míč do sítě a vedli jsme 2:0.Pak se začala hra přelévat ze strany na stranu až do 48.minuty  soupeř s nížil po chybě na polovině hřiště když propadl míč pod nohou Sovyče a po brejku a zpětné přihrávce  pod sebe nejlepšího hráče soupeře Kubelky a tak snížili na 2:1. Po této brance se soupeř na dechl  k tomu,že se pokusí zvrátit nepříznivý výsledek. Za nedlouho se stala ta nepříjemná věc ,když se dostal míč za naší obranu k nabíhajícímu Kubelkovi a  uháněl sám na našeho brankáře, ale v zápětí  přišla brzda našeho hráče Urbánka , který Kubelku stáhl ze zadu za ramena  a zastavil tak útok soupeře za cenu faulu. A po právu byl vyloučen. Ale Kubelka  neudržel nervy na uzdě a ohnal se po faulujícím hráči,takže byl za oplácení také vyloučen a vzápětí následoval našeho hráče před časně do sprch. A tato událost dostala závěr utkání  do nevraživosti  a zbytečných hádek a urážek  na rozhodčí  a hráčů domácích ,hostujícím trenérem a rodičů soupeře . Takže zbývající minuty utkání byly na ostří nože a tlaku soupeře, kde soupeř měl pár slušných příležitostí na vstřelení aspoň vyrovnávací branky,ale naštěstí  se už nic na výsledku nezměnilo a tak skončilo utkání 2:1.   

Na závěr bych chtěl poděkovat soupeři za předvedenou hru a popřát hodně štěstí do dalších zápasů.A vzkázat rodičům a trenérovi soupeře, že takovéto utkání  do fotbalu patří a nebudou poslední. I když  se můžete cítit ukřivdění ,ale nikdy nic se s tím nedá dělat .A aby jste nebrečeli už jsem v této sezóně taky sehráli pár utkání ze stejným  koncem, až jsem skončil na disciplinárce.Ale i když jsme byly ukřivděni tak sem soupeřům podal ruku.Ale podle  trenérů s Viktorky podání ruky nepatří  do pravidel slušného chování a ani do fair play .   

Chlapci děkujeme.

Trenér a realizační tým

PS : hola holá tři body jsou doma!!!!!!!!!

Poslední komentáře
19.10.2011 16:31:13: zalez ty bezzubej ,protahlej ksichte p .Benda smiley${1}
18.10.2011 15:08:36: p.Benda az dokazete co Repkatak se mužem bavit
18.10.2011 14:17:50: ŘEPKA není žádnej tupoun!!!
17.10.2011 14:01:00: tak koukám, že slovník máte všichni moc pěknej, proč ten fotbal vlastně hrajete? abyste se pak mohli...
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.