FK Meteor 98

JARO 2010

Nebudu zde hodnotit jednotlivé hráče, to si nechám do kabiny, ale zaměřím se na přednosti a nedostatky naší hry v jarní části sezony.

Brankář- píši v jednotném čísle, protože celou sezonu nám odchytal pouze jeden brankář a to určitě nebylo dobré. Když není konkurence v bráně, chybí zde štáva a chuť. Dva se snaží víc než jeden a to samozřejmě prospívá celému mužstvu. Golman musí být jedenáctým hráčem mužstva a to v některých zápasech bohužel nebyl. Samozřejmě, budeme se snažit, aby na nadcházející sezonu konkurence v bráně byla a to umožnilo výkonnostní růst brankářů.

Obrana- myslím, že zde se povedlo dobře posílit během zimy a obrana funguje velmi dobře. Samozřejmě i zde je stále co zlepšovat jak po technické, tak hlavně taktické stránce. A určitě je potřeba začlenit další hráče do této řady.

Záloha- musí být o fotbalu, kreativitě a tvůrčím myšlení,ale i o pohybu hráčů bez míče. Stejně jako to, že všichni podporují útok, ale i brání. A až tohle hráči pochopí, bude to daleko lepší pro z hlediska výkonu celého mužstva.

Útok- v jarní části asi náš největší problém. V útoku se střídali čtyři útočníci, ale zbytečná zbrklost v koncovce a někdy i soupeření mezi sebou navzájem nás brzdilo ve vstřelení většího počtu branek. Chtělo by to více klidu a nesoupeřit mezi sebou. Vždyť je jedno, kdo branku vstřelí, důležité je, když mužstvo vyhraje.

Věřím, že dlouhodobě zranění hráči již naskočí do nové sezóny a zvýší konkurenci v týmu.

 

 

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.